Mérkőzések : 2006-09-06 (Barátságos): Győr-Szabadhegy - Nike Total 90 10 - 0

2006-09-06 (Barátságos): Győr-Szabadhegy - Nike Total 90 10 - 0

Dátum: 2006-09-06 at 09:45
MatchID: 94981579
Stadion: Stadio Szabadhegy
Nézőszám: 677

677 néző szurkolt kedvenc csapata mellett a kedvező időjárásért is, ugyanis a város szívében fekvő Stadio Szabadhegy felett riasztó fellegek gyülekeztek. Szerencsére úgy tűnik, az zivatar ezúttal kivárja a meccs végét. A látszólag jól felkészült Győr-Szabadhegy 3-5-2 felállásban kezdte a mérkőzést. A csapat Szcze¶niak - Puljić, Kurman, Gönen - Prettenhofer, Michalec, Barış, Morientes, Edris - Lervik, Weir összeállításban kezdett.

A nagyon elszánt Total átgondolt 4-3-3 taktikát választott a mai mérkőzésre. A csapat Cantin - Csiki, Mikáczó, Éder, Balogh - Stetzel, Várady, Fischl - Zádori, Serfőző, Keller összeállításban kezdett.

Győr-Szabadhegy leginkább a széleken támadásra összpontosított. 23 perc elteltével a nagy elánnal küzdő Győr-Szabadhegy megszerezte a vezetést. Az eredmény: 1 - 0. A gólt Thorsten Edris szerezte, miután elegánsan levett egy hosszúnak tűnő átadást, és habozás nélkül a léc alá bombázott. Szerencsére nem hallatszott a közvetítőállásig, amit 36. percbéli hibájáért Nuh Kurman kapott edzőjétől, miután szerencsétlenkedése csaknem gólt ért az ellenfélnek. Sok rutint kell még szereznie ennek a fiúnak, hogy ne kövessen el ilyen hibákat! Thorsten Edris (Győr-Szabadhegy) védők felett átívelt labdáját a mélységből induló Preben Lervik értékesítette a meccs 36. percében: 2 - 0. 45. perc: Nem sokkal később egy középen vezetett formás támadás után Aser Morientes góllal fejezte be az akciót, és tette megnyugtatóvá az iramot fölényesen diktáló Győr-Szabadhegy előnyét, 3 - 0. A nézőtéren többen is úgy gondolták, hogy a bíró nem volt elég határozott, amikor egyedül Celil Barış (Győr-Szabadhegy) játékosnak adott sárgalapot a 45. percben. 45. perc: Egy szöglet utáni kavarodásban Celil Barış (Győr-Szabadhegy) eszmélt a leghamarabb, lecsapott a játékszerre, és a hálóba "pofozta" azt. 4 - 0 az eredmény. Ezután a taktikusan futballozó Győr-Szabadhegy visszavett a tempóból, és figyelmét az eredmény tartására összpontosította. 45. perc: Aser Morientes (Győr-Szabadhegy) áttört az ellenfél középső védelmén, majd gólt szerzett: 5 - 0 az állás. 45. perc: Thorsten Edris (Győr-Szabadhegy) áttört az ellenfél középső védelmén, majd gólt szerzett: 6 - 0 az állás. A félidőben 6 - 0 állt az eredményjelző táblán. Ez a félidő egyértelműen Győr-Szabadhegy-fölényt mutatott, ugyanis 76 százalékban birtokolták a labdát.

57. perc: Villámgyors bal oldali akció végén Vedran Puljić éles szögből, precízen lőtt a rövid sarokba. Ezzel 7 - 0 a helyzetet okosan kihasználó Győr-Szabadhegy javára. Celil Barış a jobb szélen labdát szerzett, majd kapura lőtte, de a hálóőr ügyesen vetődött, így nincs gól. 59 perc elteltével a vendégek védelme ismét kudarcot vallott. Nuh Kurman középen tört be a tizenhatoson belülre, és lőtte az újabb hazai gólt, 8 - 0. 65. perc: Nem sokkal később egy középen vezetett formás támadás után Thorsten Edris góllal fejezte be az akciót, és tette megnyugtatóvá az iramot fölényesen diktáló Győr-Szabadhegy előnyét, 9 - 0. Thorsten Edris feltette a pontot az i-re, harmadszor is betalált az ellenfél hálójába - mesterhármas! 74. perc: Megvan az újabb Győr-Szabadhegy-gól! 10 - 0! Vedran Puljić a jobb szélen egy gyönyörű egyéni akció végén állva hagyta az ellenfél védelmét, és a kapuba emelt. A félidő nagy részében irányító Győr-Szabadhegy fölényét jelzi a magabiztos 76 százalékos labdabirtoklási arány.

A helyenként jól játszó Győr-Szabadhegy játékosa, Thorsten Edris mai teljesítményével társai fölé nőtt, míg Nuh Kurman felejthető produkciót nyújtott. A meccs legjobb Total játékosa Gyõzõ Csiki volt, míg Balázs Mikáczó felejthető produkciót nyújtott. Felhangzott a hármas sípszó, a végeredmény: 10 - 0.